Moderátoři 

Sháníte moderátora, uvaděče, konferenciéra na vaší akci? Neváhejte nás kontaktovat, naše agentura disponuje řadou profesionálů, včetně kostýmovaných a tématických postav, které oživí a provedou vaší akci mluveným slovem.

MODERÁTOŘI

MILAN ŘEZNÍČEK

Známý moderátor hitrádia Vysočina, kde je již od roku 1997, takže s moderováním má nemalé zkušenosti. Vhodný na akce s dětmi - děti milují jeho a on miluje děti. Milan umí krom skvěle pohotového moderování i spoustu animačních programů a tanečků pro děti. Cena již od 6000,- Kč, dle rozsahu,...
+

Moderátor Jakub Skočdopole

Moderátor, který vás vždy pobaví. Profesionální přístup, mnohaleté zkušenosti. Jakub může vaši akci moderovat jak civilně, tak i v tématickém kostýmu či jako Kašpar Kuba. Navíc vaši akci může rozzářit ohňovou či světelnou show, kejklemi a vyrobí zvířátka z balónků.  Reference moderovaných akcí...
+

MODERÁTOR JIRKA DOLEŽAL

Jirka je moderátorem ranní show Hit Rádia Vysočina.  Moderuje již od svých 12-ti let a od té doby má za sebou již spoustu odmoderovaných akcí.
+

VÍTEK PROCHÁZKA

Potřebujete spolehlivého moderátora, který vás i pobaví? - moderování na chůdách i bez nich MLUVÍ: Anglicky, německy, rusky a samozřejmě česky.  
+

Kontaktujte nás

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Poptávka programu na vaši akci

Sháníte program na vaši akci? Pro získání více informací vyplňte náš krásný formulář.