Podporujeme

Benefiční karneval pro Ukrajinu 2022
35.854 Kč pro Oblastní charita Jihlava

13. 3. 2022 naše agentura iniciovala a uspořádala Benefiční karneval pro Ukrajinu v největším kulturním domě krajského města - DKO Jihlava. Děkujeme za spolupráci mnoha dalších subjektů, včetně samotného DKO, které poskytlo prostor zdarma. Výtěžek z celé akce byl věnován Oblastní charita Jihlava, který se stará o uprchlíky z válkou postižené Ukrajiny.Benefiční karneval pro Ukrajinu v největším kulturním domě krajského města - DKO Jihlava. Děkujeme za spolupráci mnoha dalších subjektů, včetně samotného DKO, které poskytlo prostor zdarma. Výtěžek 35.854 Kč z celé akce byl věnován Oblastní charita Jihlava, který se stará o uprchlíky z válkou postižené Ukrajiny.

Kočičí útulek Mikeš HB

2019 jsme uspořádali vánoční aukci pro útulek Mikeš HB, kdy zakoupené věci činily téměř 4.000 Kč. Celou částku jsme věnovali kočičkám a peníze byly použity na veterinární výdaje. Aukci budeme jistě pořádat znovu. 

Nocleženka

2017-2021 jsme nakoupili 30 NOCLEŽENEK. "Zakoupením NOCLEŽENKY v hodnotě 100 Kč podpoříte konkrétního člověka bez domova, který tak bude moci díky Vašemu daru strávit noc v teple noclehárny Armády spásy, nejde však pouze o přespání, člověk bez domova má v rámci noclehu zajištěnu i polévku s pečivem, teplý nápoj a má možnost se osprchovat a provést osobní hygienu.  Každá zakoupená Nocleženka má přiděleno své číslo, které je pečlivě evidováno, aby mohl být dárce informován, když je "jeho" Nocleženka využita. Ke každé transakci je přidělena jedna Nocleženka, která je vytištěna přímo v dané Noclehárně, předána terénnímu pracovníkovi a ten ji předá přímo člověku v nouzi." www.noclezenka.cz

Azylová farma Jarikhanda, z.s. 

V červnu 2019 jsme podpořili jejich kampaň Pořádný balík sena na HitHitu. "Farma Jarikhanda je jedním z prvních azylů pro „hospodářská“ zvířata u nás. V Březůvkách u Zlína svůj domov už našly nejen krávy, ale i kůň, prasata, ovce, slepičky, šnek i psi a kočky." https://azylovafarma.cz/

 

Cestovatel Pavel Svoboda

V květnu 2019 jsme přispěli částkou 7.777 Kč výbornému fotografovi Pavlovi Svobodovi na kampani na Hithitu a pomohli mu tak s vydáním jeho druhé knihy NAPŘÍČ ASIÍ. 

Pavel Svoboda je jedním z nejznámějších českých dobrodruhů, který přednáší po celé ČR. Pravidelně je hostem cestovatelských festivalů Obzory, Kolem světa a na festivalu Caminos v Karlových Varech dokonce třikrát vyhrál první cenu diváků. 

Na podzim 2019 se opět můžete v kině v Polné těšit na jeho přednášku na velkém plátně.

 

 

Slyším tedy čtu

Podpořili jsme v roce 2018 jejich kampaň na HitHitu, aby si mohli pořídit vlastní prostor a techniku.
Skupina "Slyším, tedy čtu" přibližuje od roku 2013 zdravotně (především zrakově) postiženým různá literární díla formou audioknih. https://www.slysimtedyctu.cz/
 

Klub cystické fibrózy z.s.

Při příležitosti promítání pohádky Anděl Páně 2 v polenském kině jsme uspořádali dvě představení, jejichž výdělek jsme věnovali Klubu cystické fibrózy. Patronem klubu je Ivan Trojan známý jako Anděl Petronel. 
"Posláním Klubu je zlepšování kvality života nemocných cystickou fibrózou a dále zvyšování informovanosti veřejnosti o tomto onemocnění."
 
 

Potravinová banka vysočina z.s.

K výročí 85. narozenin Miloše Formana, v roce 2017, jsme v kině v Polné promítali jeho velkolepé snímky Amadeus a Přeled nad Kukaččím Hnízdem. Projekci jsme domlouvali přímo s jedním z producentů filmů a za poskytnutí práv chtěl, abychom finančně podpořili potřebné v naší lokalitě. Společně s ním jsme vybrali Potravinovou banku Vysočina.

"Potravinová banka Vysočina, z.s.(PBV) je nestátní neziskové organizace, jejíž hlavním cílem je boj proto hladu, chudobě a plýtvání potravin a svojí činností se snaží obnovovat solidaritu mezi lidmi."

Zachraňte herečky z filmu Bella Mia!

Podpořili jsme tento báječný projekt na HitHitu:  https://www.hithit.com/cs/project/315/zachrante-herecky-z-filmu-bella-mia  a vše dopadlo dobře. Herečký krávy byly ušetřeny a zachráněny. Žijí dál na poklidném statku. 
 

Další společnosti, které podporujeme:

https://www.svobodazvirat.cz/ - organizace na ochranu zvířat
www.green-books.org - šíření ekologických knih a her mezi indonéské děti
www.iwrite.cz - vědomí Jiřího Charváta
https://nepz.cz/kdo-jsme/projekt-green-life/ - Nositelem projektu Green Life je česká nezisková nevládní organizace spolek Prales dětem, která vznikla v České republice v roce 2009 a zabývá se ochranou tropického deštného pralesa a ohrožených druhů zvířat na Sumatře v Indonésii. Nedílnou součástí této činnosti je výchova a vzdělávání dětí a mládeže v České Republice  i v Indonésii.
Potravinová banka Vysočina, z.s.(PBV) je nestátní neziskové organizace, jejíž hlavním cílem je boj proto hladu, chudobě a plýtvání potravin a svojí činností se snaží obnovovat solidaritu mezi lidmi.

Poptávka programu na vaši akci

Sháníte program na vaši akci? Pro získání více informací vyplňte náš krásný formulář.